Zapowiedź: PSV – NK Osijek

Zapowiedź: PSV – NK Osijek

PSV o godzinie 19:00 rozegra swój pierwszy mecz w sezonie 2017-2018, na Philips Stadion w 3 rundzie kwalifikacji do Ligi Europy podejmie NK Osijek.    

PSV wraca do rozgrywek w Lidze Europy. Celem minimum jak mówi trener Phillip Cocu jest faza grupowa tych rozgrywek.

Nowa gwiazda PSV Meksykanin Hirving Lozano nie rozpocznie meczu w pierwszym składzie. ,, On zbyt późno dołączył do drużyny, miał dwa tygodnie odpoczynku po Pucharze Konfederacji. Nie należy jednak oczekiwać cudów od niego„ – powiedział Cocu, który zauważa że okno transferowe będzie otwarte jeszcze ponad miesiąc i kadra na nowy sezon nie jest jeszcze gotowa. ,, Widzimy dziwne rzeczy jakie dzieją się na rynku, ale sądzę, że pozyskamy jeszcze obrońca który zastąpi sprzedanego Jetro Willemsa.”

Trener PSV poczynił znaczące zmiany w nowym sezonie, Davy Pröpper dotychczasowy pewniak w pierwszej jedenastce rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Cocu wystawia od początku w meczu z NK Osijek Jorrita Hendriksa (zastąpi sprzedanego Andrésa Guardado), Barta Ramselaara i ponownie wypożyczonego z Chelsea Marco van Ginkela. Zgodnie z oczekiwaniami, nie ma w podstawowym składzie Derricka Luckassena i Hirvinga Lozano.

Mariusz Moński

Wielbiciel futbolu z Beneluksu (szczególnie Feyenoord i KV Mechelen) Właściciel: www.jplpoland.com.pl; www.eredivisie.com.pl

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebook

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook