Wojciech Golla – „Nie wiem jeszcze, gdzie będę grał w przyszłym sezonie”

W Eredivisie regularnie gra obecnie tylko dwóch polskich piłkarzy Wojciech Golla w N.E.C. Nijmegen i Mateusz Klich w FC Twente. Ten pierwszy podczas pobytu w Polsce w okresie świątecznym udzielił wywiadu portalowi Interia.pl .

Obrońca Cesarskich mówi w nim, że ciągle marzy o grze w reprezentacji, ale niestety wygląda na to że nikt ze sztabu kadry nie oglądał go na żywo w Eredivisie. „Nie mam żadnych sygnałów z reprezentacji. Nic na to nie poradzę. Staram się, robię wszystko, by się wyróżnić, ale nic z tego” mówi dla Interii Wojciech Golla. Być może jedyna droga do kadry Adama Nawałki prowadzi przez zmianę klubu i ligi. „Nie wiem jeszcze, gdzie będę grał w przyszłym sezonie. Kontrakt wygasa mi za pół roku. Wiem o zainteresowaniu klubów z Bundesligi, ale nic więcej. W Holandii czuję się dobrze, w N.E.C. Nijmegen wiele się nauczyłem” dodaje Golla w wywiadzie.

Wojciech Golla trafił do N.E.C. Nijmegen latem 2015 roku z Pogoni Szczecin i od początku wywalczył sobie miejsce w składzie beniaminka Eredivisie. W sezonie 2015/2016 opuścił tylko 5 spotkań ligowych, a w bieżących rozgrywkach wystąpił we wszystkich spotkaniach zespołu z Goffertstadion. Dotąd w barwach N.E.C. rozegrał 50 meczów (46 w Eredivisie i 4 w KNVB Beker) i każdy mecz w którym występuje rozpoczyna w podstawowym składzie.

Cały wywiad tutaj http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-wojciech-golla-chce-dolaczyc-do-przyjaciela-w-kadrze,nId,2327422

 

Mariusz Moński

Wielbiciel futbolu z Beneluksu (szczególnie Feyenoord i KV Mechelen) Właściciel: www.jplpoland.com.pl; www.eredivisie.com.pl

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebook

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook